Järelmaks

Reisi järelmaksuga. Kui Sul pole võimalik maksta kogu reisisummat korraga, siis pakume reisi ostuks Liisi järelmaksu võimalust. Kõikide travellers.ee kodulehel pakutavate reiside eest on võimalik tasuda Liisi järelmaksuga.

Järelmaksuga ei tule ostu eest tasuda kohe, vaid on võimalik makseid hajutada pikema perioodi peale. Lisaks on võimalus ise valida sobiv lepinguperiood. Kaalu oma otsust ja kasuta mugavat võimalust tasuda ostu eest hiljem osade kaupa. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Järelmaksu tingimused:

  • Intress 14,9%
  • Lepingutasu 0€
  • Sissemakse 0€
  • Haldustasu 0€
  • Limiit kuni 25 000€
  • Laenulepingu pikkus 1-120 kuud

Järelmaksuga reisi ostusoovist anna meile märku: reisid@travellers.ee või kontaktvormi kaudu.

Reis vali meie kodulehe alalõigust „Meie reisid”. Täiendavate järelmaksu küsimuste puhul vastab Holm Bank AS.

Arvuta välja igakuine tagasimakse

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Finantsteenuse pakkuja on AS Holm Bank. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 31,04% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus/laenu summa 1300 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 14,90% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 1488,39 € ja tagasimaksete summa 1488,39 €, tagasimaksete arv 12.

Krediidi kulukuse määr ja lepingueelne teave.

Scroll to Top