Estonian Travellersi kinkekaart

Kingitus Estonian Travellersi reisi kinkekaardi näol toob rõõmu ning valmistab üllatuse igale inimesele. Kui soovid täita oma lähedaste ja sõprade reisiunistusi ning tuua reisirõõmu, siis kinkekaardiga õnnestub see kõik teoks teha. Saad kinkida elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks.

Estonian Travellersi kinkekaardi väärtuse saab kinkija ise vabalt valida. Meie kinkekaart on suurepärane kingitus tähtpäevadeks, firma/ettevõtte töötajatele tänuavalduseks või preemiaks, kampaania auhinnaks, heade äripartnerite üllatamiseks või turunduskampaaniateks. Kinkekaart on paindlik ja igaüks, kes on selle kingiks saanud, saab ise meelepärase reisi valida.

Miks eelistada kinkekaarti?

 • Saad vabalt valida sobiva summa.
 • Kinkekaart kehtib 1 aasta alates selle väljastamisest.
 • Kinkekaart ei ole nimeline ja seda võib edasi kinkida.

Kingi reisiemotsioon, mis jääb meelde kogu eluks! Parimad reisielamused Estonian Travellersiga! Võta ühendust meiega läbi kontaktvormi või kirjuta meile reisid@travellers.ee

Kinkekaardi müügitingimused:

 • Kinkekaart on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib universaalse maksevahendina ainult reisiteenuste eest. Kinkekaardiga ei ole võimalik tasuda kindlustuse vms teenuste eest.

 • Kinkekaart ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav isiku poolt, kes esitab kinkekaardi Estonian Travellersi poolt pakutud reisi ostmiseks kinkekaardi kehtivusaja jooksul.

 • Kinkekaart ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kui kinkekaardiga tasutava ostu summa on väiksem, kui kinkekaardi väärtus, siis ülejäänud kinkekaardi väärtust rahaliselt ei tagastata.

 • Kinkekaarti saab kasutada osamaksena suurema arve tasumisel. Kui ostu summa on suurem, kui kinkekaardi väärtus, siis vahe tasub kinkekaardi omanik/esitaja.

 • Samuti võib tasuda kinkekaardiga reisi eest, mis on soetatud kinkekaardi kehtivusaja jooksul aga mis toimub peale kinkekaardi kehtivuse lõppu. Kui aga kinkekaardiga ostetud reis mingil põhjusel tühistatakse või sellest taganetakse, siis ei tagastata kinkekaardiga makstud reisi maksumust rahas vaid samas vääringus kinkekaardina.

 • Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb üle ostjale alates kinkekaardi ostjale väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusesse sattumisel kinkekaarti ei asendata. Samuti ei aktsepteerita kinkekaarti, mis on üle kirjutatud/soditud/parandatud/rebenenud.

 • Kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta alates ostukuupäevast ja see on märgitud kinkekaardile.

 • Kinkekaardi kehtivuse aega (nominaalis 1 aasta) on võimalik pikendada üks kord ja ühe aasta võrra. Teenustasu pikendamise eest on 50€. Teenustasu kinkekaardi kehtivuse pikendamise eest on tehingupõhine ja seda ei tagastata, kui reis tühistatakse, reisist taganetakse või jäetakse tellitud teenus kasutamata. Kinkekaardi pikendamise soovi korral tuleb võtta ühendust Estonian Travellersiga e-posti aadressil: reisid@travellers.ee. Kinkekaarti saab pikendada ainult selle kehtivuse ajal. Kui kinkekaart on kehtivuse kaotanud, siis ei ole võimalik kinkekaarti pikendada.

 • Kinkekaardi kehtivuse tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata teise samaväärse kinkekaardi vastu.

 • Digitaalset kinkekaarti on võimalik osta kuni 1000€ väärtuses ja paberkandjal kinkekaarti kuni 2000€ väärtuses.

 • Tellitud kinkekaardi soetamiseks saadame arve tellija e-posti aadressile ja peale arve tasumist väljastame digitaalse kinkekaardi tellija e-posti aadressile või paberkandjal kinkekaardi tähitud postiga tellimuses soovitud aadressil. Paberkandjal kinkekaardi postitamisel lisandub kinkekaardi maksumusele Eesti-sisene saatmiskulu 10€. Soovi korral saab digitaalse kinkekaardi kätte välja prindituna ka Tallinnas, vastavalt kokkuleppele.

 • Kinkekaardi müüja on Estonian Travellers OÜ, registrikood 16699404, MTR TRE001064, veebileht: www.travellers.ee, e-post: reisid@travellers.ee.

 • Hoia kinkekaarti sama hoolega, kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

 • Estonian Travellersi reiside ja reisiteenuste kohta leiad info meie kodulehelt, “Meie reisid” alalõigust.
kinekaart, reisi kinkekaart

Soovid kinkekaarti? Saada meile päring

Kingi kinkekaardi abil endale või sõpradele reisiemotsioon, mis jääb meelde kogu eluks!

Scroll to Top