Pulmakorraldus

Olete oodatud unustamatule armastuse reisiseiklusele! 

Teie armastuse lugu on ainulaadne ning väärib erilist tähelepanu. Estonian Travellers on pühendunud, et muuta teie pulm välismaal, kihlus, mesinädalate reis, abieluvannete uuendamine, hõbepulm, kuldpulm või hoopis pulma aastapäev kauniks maagiliseks sündmuseks, mille mälestus toob ka aastate pärast naeratuse näole.

Oleme loonud erinevad võimalused, mis täidavad teie romantilised unistused.

Estonian Travellers pakub romantiliseks reisiks erinevaid sihtkohti. Huvitavad kultuurid, troopiline loodus ning paradiisirannad ja soe kliima koos särava päikesega taevas ning erksinised veed koos eksootilise köögiga annavad võimaluse kogeda väga romantilisi ja meeldejäävaid elamusi.

Pakume erinevaid sihtkohti koos riigile isikupäraste ja ainulaadsete võludega. Neist romantilisemad paigad on Maldiivid, Seišellid ja Mauritius rõõmustades armunuid kogu maailmast.

Teeme koostööd ka Eestis oma ala spetsialistidega, kellel on väga pikaajaline pulmaplaneerimise kogemus.

Soovitused õnneliku päeva tähistamiseks välismaal:

  1. Planeerige oma unistuste reis võimalikult varakult, minimaalselt 6 kuud ette. Soovitavalt aasta ja rohkemgi.
  2. Mõelge läbi eelarve, mida olete valmis välismaal tähtsaks päevaks panustama.
  3. Fikseerige umbkaudne ajaline limiit ja enamvähem täpne aeg (kuu), mil soovite oma tähtsat sündmust tähistada.
  4. Mõelge aja veetmise peale sihtkohas. Kas soovite avastada ka ümbrust või lihtsalt nautida teineteise embust romantilises õhkkonnas.
  5. Teada peaks olema ka asjaolu, et kas soovite tähistada sündmust kahekesi intiimses õhkkonnas või seltskonnaga ja kui, siis kui suure reisiseltskonnaga.

Kuhu iganes te soovite reisida on oluline kaasa võtta armastus ja hea tuju!

Pulmakorraldus

Teie tähtis päev peab olema täiuslik. Meie professionaalne tiim võtab teie soovid südameasjaks ja teeb kõik, et korraldada unustamatu pulmapidu. Alates ilusatest sihtkohtadest kuni lilleseadete ja fotograafini – meie hoolitseme detailide eest, nii et saaksite täielikult nautida oma armastuse päeva. Suurepärane mõte on pärast abieluranda jõudmist kohe samal reisil ka mesinädalaid nautida.

Soovid üllatada kallimat? Kui soovite teha ettepanekut romantilises kohas, mis jääb igavesti meelde, siis lubage meil aidata teil planeerida unustamatu kihlumine. Valime kauni sihtkoha ja loome teie jaoks romantilise õhkkonna, et teha ettepanek veelgi erilisemaks.

Pärast pulmi on väga romantiline sõita unistuste mesinädalatele. Meie pakume eksklusiivseid sihtkohti, kus saate veeta aega meeldejäävalt koos, tähistades armastust ning nautides loodust. Kui soovite rannapuhkust, mägimatkamist või luksuslikku linnapuhkust aitame teil leida ideaalse koha romantiliseks puhkuseks.

Lubage meil teha teie armastuse lugu veelgi erilisemaks. Meie kogenud meeskond on valmis looma unustamatuid hetki, mis jäävad teie südamesse igavesti. Võtke meiega ühendust ja rääkige meile oma unistustest ning lubage meil need ellu viia.

Teie armastuse seiklus algab siit. Olge valmis kirjutama uut peatükki oma armastuse loos koos meiega.

Oluline info

Oluline info: Olles mõelnud abielu ametlikult registreerida välilsmaal, siis tuleb läbi mõelda kõik juriidilised asjaolud. Kui olete valinud sihtkoha, kus sooviksite abielluda, siis eelnevalt tuleks pöörduda perekonnaseisuameti poole ning võtta tõend abielu sõlmimist takistavate asjaolude puudumise kohta. Tõend väljastatakse perekonnaseisuametis isikuttõendava dokumendi esitamisel ja riigilõivu tasumisel. Seevastu välismaal sõlmitud abielu Eestis legaliseerimiseks peab välisriigis välja antud abielutunnistus seal asuvas vastavas ametkonnas kas legaliseerima või apostilliga kinnitama ning seejärel Eesti rahvastikuregistris registreerima. Kui aga dokumendi väljastanud riik on ühinenud välisriigi avalike dokumentide legaliseerimise nõude tühistamise Haagi konventsiooniga, tuleb dokument kinnitada apostilliga. Täpsem info konventsiooni ja sellega ühinenud riikide kohta asub välisministeeriumi kodulehel. Palun täpsustage asjaolusid.

Kui Eesti ja välisriigi vahel on sõlmitud õigusabileping, ei ole dokumenti vaja täiendavalt kinnitada. Võõrkeelsed dokumendid peavad olema tõlgitud eesti keelde ja tõlge notariaalselt kinnitatud. Uuri lisa infot perekonnaseisuametist. Kui te ei soovi tegeleda dokumentidega, siis on võimalik ametlik abielu siiski registreerida Eestis ja romantiline ning meeldejääv pidu korraldada välismaal.

Vihje

Planeerides romantilist ja meeldejäävat sündmust, saavad õnnitlejad teid üllatada soliidse väärtusega ning meeldiva kingitusega, mis ühtlasi aitab teoks saada teie suurima unistusel – Estonian Travellersi kinkekaart.

Aitame teostada teie romantilise unistuse. Kirjuta meile oma soovist ning unistusest reisid@travellers.ee

Scroll to Top