ESTONIAN TRAVELLERS REISIKORRALDUS

Reisijuhid

reisijuhid, reisijuht,

Margit Aasmäe

Margit on Estonian Travellersi osanik ja turismialal töötanud valdava enamuse oma tööaastatest. Reisimine on tema jaoks kaks ühes – nii igapäevane töö, kui ka põnev hobi. Reisigruppide juhtimine giidina on viinud ta elama erinevatesse maailma paikadesse. Omal käel maailma avastamine on andnud talle lisaks grupireiside korraldamisele, ka seljakotiränduri kogemused. Margiti sõbralikkus, rõõmsameelsus ja hea suhtlemisoskus loovad hea aluse tema juhitud reisidele ning avavad kõik uksed põnevates sihtkohtades.

We travel not to escape life, but for life not to escape us.

Margiti juhtimisel toimuvad grupireisid Albaaniasse,  Tansaaniasse ja Jordaaniasse.

erik niinemaa reisijuht

Erik Niinemaa

Erik on Estonian Travellersi osanik, reisifoorumi Trip.ee toimetaja, rändur ja eksootilise traditsiooni huviline. Rännakud on viinud teda Aasiasse ja Lähis-Itta, nii omal käel, kui reisijuhina. Olgu selleks Ladakhi mäestik, Shanghai suurlinna kaos või Kathmandu org, oskab ta alati leida tasakaalu kohalike olude keskel mõnusaks ja sujuvaks grupireisiks.

Eriku juhtimisel toimuvad grupireisid Panamasse, Bhutani, Omaani ja Mehhikosse.

Märt Läänemets

Märt on Eesti tuntumaid Idamaade, eriti budismi ja budistliku kultuuri uurijaid ja tundjaid ning budismi ja budistliku mõtluse õpetaja. Ta on avaldanud kümneid kirjutisi ja tõlkeid nii budismist, kui ka muudest orientalistika valdkondadest ning kaitsnud budismi alal doktorikraadi. Läänemets on pidanud loenguid ja loengukursusi nii Eesti kui ka välismaa ülikoolides, elanud pikemat aega Hiinas ja Taiwanis ning teinud uurimistööd Indias. Ta on ka pikaaegse kogemusega reisijuht Aasia maades, käinud Eesti gruppidega Hiinas, Taiwanis, Jaapanis, Lõuna-Koreas, Birmas, Kagu-Aasia maades, Nepalis, Bhutanis, Indias.

Märdi juhtimisel toimub grupireis Buddha jalajälgedes Nepalis ja Indias.

Scroll to Top